Vodící lišta na řetězové pily a 2 řetězy 40cm 16" 3/8" 1,3mm KRAFT&DELE
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Vodící lišta na řetězové pily a 2 řetězy 40cm 16" 3/8" 1,3mm KRAFT&DELE
Parametry vodící lišty:
- Velikost: 16" / 40cm
- Zdvih řetězu: 3/8"
- Šířka vodicí drážky: 1,3 mm
- Počet vedoucích drážek: 59
Parametry řetězu:
- Počet článků řetězu: 59
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Šířka článku: 1,3 mm
- 2 řetězy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady - lišta+řetěz |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5903175330369 |
| Délka lišty: | 16" – 40 cm |
| Počet článků: | 59 |
| Rozteč: | 3/8" |
| Samoostřící systém: | Ne |
| Šířka drážky: | 1,3 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | DAWIKA KRAFT S,A |
|---|---|
| Adresa : | ul. Główna 1B Koteże 83-200 Polsko |
| E-mail : | kraft@dawika.pl |
Související produkty
Ruční bruska pilových řetězů běžných typů s odpovídajícím kulatým pilníkem. Jednoduchá a přesná obsluha díky upevnění.
155mm, 30mm
2x570x500x780mm, 227,5kg, 3,8kg
Pojízdný benzínový křovinořez DEMON 1,4 kW – sekejte bez bolesti zad! Zapomeňte na těžké stroje na zádech – tento výkonný křovinořez s kolečky zvládne i svahy a houští bez...
Ruční bruska pilových řetězů s odpovídajícím kulatým pilníkem. Jednoduchá a přesná obsluha díky upevnění.
1,8kW, lišta 45cm, 45cm3, 3000ot./min., 550ml, 260ml, 35:1
Benzínová motorová pila DEMON RQ-58 je spolehlivým pomocníkem nejen pro zkušené profesionály, ale i pro zahradní nadšence. Výkonem a moderními technologiemi nabízí efektivní a...
Podobné produkty
Délka lišty: 14" / 35cm, Rozteč zubů řetězu: 3/8", Šířka drážky: 1,3 mm, Počet zubů: 52
40cm,16", 0,325"
Kvalitní náhradní sada Oregon pro vaši pilu: lišta 120SDEA041 a řetěz 91P045X přinášejí spolehlivý výkon, nízké vibrace a dlouhou životnost. Sada je určena pro každodenní řezání...
18", 0,325", 1,5mm, 72 článků
délka pracovní části 150mm/6", celková délka lišty 185mm, šířka drážky 1,1mm
Náhradní vodící lišta Fieldmann FZP 9041-B v délce 25 cm pro jednoruční pilu FZP 25410-B. Kvalitní originální díl zajišťuje optimální výkon a dlouhou životnost řetězové pily při...