Jako u každého jiného vysavače je zde nasávací hadice, kterou proudí nasávaný vzduch do sacího koše. Tam se separuje vzduch od pevných částic přes bavlněný filtr a následně ještě uhlíkový filtr, který chrání motor proti styku s vodu. Voda s nečistotami se usazuje na dně nádoby. 

 

Odpadní vodu můžete buď shromažďovat v nádobě, která je opatřena plovákem. Ten vypne motor v případě naplnění. Nebo můžete použít výpustní hadici, která je na konci opatřena filtrační membránou.

 

U pořádného vysavače, jako je tento, oceníte robustní velikost, pevné, ale jednoduše použitelné uzavírací klipy a zejména snadnou údržbu.

 

Filtr stačí pročistit proudem čisté vody. Všechen odpad se hromadí na dně nádoby. Pro suché vysávání můžete použít papírové sáčky. Ty jsou vhodné pro vysávání v prašném prostředí. 

 

 

Vodní vysavač Geko je ideální na čištění bazénů, rybníčků, zahradních jezírek, studní a jiných menších vodních ploch od vodních řas, jemného písku, napadaného listí a dalšího různého  smetí, Zastane práci klasického vysavače se slušným výkonem 1400 Watů.
Nasávací hadice vyrobená z pevného a odolného materiálu je dlouhá 4 metry s průměrem 35 mm. To umožňuje odstranění i větších nečistot.

 

Při skladování nezabere mnoho místa, většinu komponentů schováte do útrob tohoto čističe. Ke snadné manipulaci napomáhá pohodlné madlo a odolná kolečka. Tento všestranný a spolehlivý pomocník na vás čeká na eshopu Hony Nářadí cezet.
 

https://url.hobynaradi.cz/bazenovy-vysavac

 Jak připravit bazén na zimu