30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
vrtačka, 450W
Malá, lehká, velice praktická a snadno skladovatelná vrtačka bez příklepu je určena zejména pro dlouhodobější vrtací práce do dřeva nebo oceli, při kterých je preferována lehká vrtačka. Vrtačka je vybavena hákem pro zavěšení na opasek.
- jemná regulace otáček umožňuje nastavení otáček pro konkrétní materiál
- háček pro zavěšení na opasek
- klasické celokovové sklíčidlo zaručí spolehlivé upevnění vrtáku
Parametry
- hmotnost: 1,2kg
- hřídel: 3/8"-24 UNF
- L/P chod: ano
- max. vrtání do dřeva: 15mm
- max. vrtání do oceli: 10mm
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- otáčky: 0-2800/min
- průměr vrtáku: 1-10mm
- příkon: 450W
- sklíčidlo: celokovové
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční elektrické vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.81 kg |
| EAN: | 8595126980241 |
| Druh sklíčidla: | s ozubeným věncem |
| Hmotnost produktu: | Méně než 2.2 kg |
| Příkon: | 450 W |
| Typ vrtačky: | bez příklepu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |