30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
5,0
1 hodnocení
Vrták do betonu SDS+ 14x450mm GEKO
Určeno pro vrtací kladiva AEG, BOSCH, HILTI, HITACHI, METABO, MAKITA. Oblast použití: beton, zdivo, kámen, žula.
Parametry
- upínání: SDS PLUS
- šířka: 14 mm
- celková délka: 450 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS Plus |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5901477112294 |
| Celková délka: | 450 mm |
| Průměr: | 14 mm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |