Děti se již dávno nemusí spoléhat jen na veřejná dětská hřiště nebo dětské koutky, můžete jim vytvořit vlastní hernu na zahradě nebo u nich v pokoji. Radost udělá šplhací lano s uzly, které stačí zavěsit na pevnou větev stromu. Stejnou funkci splní i dětský provazový žebřík, který je vhodnější pro méně zdatné děti. Pořiďte dětem také hrazdu, na které budou moci dělat nejrůznější akrobatické kousky. Všechny tyto doplňky můžete kombinovat také s dětskými domečky, plastovými skluzavkami nebo lezeckými úchyty.

 

    

 

 

Postavte si na zahradě nebo doma dětské hřiště, jaké znají vaše děti ze školky nebo nákupních center. S našimi doplňky na dětská hřiště to bude sranda. Nabízíme plastové krytky na různě šrouby a dřevěné tyče, pro co možná nejvyšší bezpečnost. Dále si můžete vybrat doplňky pro rozvíjení motoriky dětí. Například různé volanty a kormidla, které lze umístit kamkoliv, zvonky a dalekohledy nebo telefony a vlajky. Dětem můžete také vyrobit lanové dráhy nebo je potěšit basketbalovým košem. Pokud chcete své děti opravdu potěšit, pořiďte jim navíc houpadlo nebo lezecké chyty a vytvořte jim horolezeckou stěnu.

 

Dětská fantazie nezná mezí, a proto není divu, že si dokáží ve své mysli vybudovat celá města a země jen s pár prvky na dětském hřišti. Dopřejte jim nekonečnou zábavu, jakou zažijí s dětskými domky. Tyto jsou speciálně vyrobeny pro jejich potřeby. Lze je nalézt v mnoha materiálech, velikostech i barvách. Dětský domek se tak rázem nestává pouze domečkem s dveřmi a okénkem, ale také obchodem, farmou nebo bunkrem, který skýtá bezpečně útočiště před příšerami. Skvělou zábavu pro vaše děti poskytnou i skákací hrady nebo šplhací lana.

 

    

 

Jestliže stále přemýšlíte, jak vašim ratolestem zpříjemnit pobyt na zahradě, tak jim určitě pořiďte plastovou zahradní skluzavku. Dětské skluzavky vyženou ven i ty největší lenivce.

 

Mezi oblíbené hračky na dětském hřišti patří bezesporu dětská houpadla. Houpačky jsou tvořeny masivní pružinou, která zajišťuje maximální požitek z houpání. Navíc jsou jednotlivé houpadla dodávány ve tvarech různých zvířat či dopravních prostředků. Děti tak mohou houpat na pejskovi, kravičce nebo autu a letadlu. Kromě houpadel můžete své děti potěšit také pískovišti a klasickými houpačkami.

 

Bez správného náčiní a nářadí se při výstavbě dětského hřiště neobejdete. Proto se můžete spolehnout, že u nás naleznete vše, co k tomu potřebujete. Nabízíme zemní kotvy pro upevnění dětských herních sestav do země. Také si vyberte závěsy k houpačce a houpačkové háky pro umístění houpačky na strom nebo do dřeva. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit a my vám rádi poradíme, jaké příslušenství potřebujete. Nezapomeňte také na sadu ručního nářadí, které vám značně usnadní práci.

 

    

 

Lezecké stěny již dávno nejsou doménou jen dospělých. Stále častěji se s nimi setkáváme na dětských hřištích. Mohou zde být k vidění jako samostatné stěny s chyty, nebo mohou být součástí různých věží a bunkrů. Lezecké kameny nepatří jen na dětská hřiště, můžete si vytvořit vlastní lezeckou stěnu na své zahradě. V našem sortimentu naleznete lezecké úchyty na dětská hřiště v různých tvarech i barevných variantách. Jak umístit lezecké úchyty naleznete v našem článku. Pokud hledáte další dětské vybavení, určitě si vyberete houpačky nebo odrážedla.

 

Každá zahrada, na které se pohybují děti, by měla mít kromě dětských domečků a skluzavek také pískoviště. V našem sortimentu naleznete pískoviště již lakovaná do nejrůznějších barev a nebo také pískoviště přírodní, která si můžete, ale nemusíte nabarvit dle svého uvážení.

Houpačky jsou klasika, která nikdy neomrzí, byla součástí dětských radovánek již u našich babiček a jejich obliba přetrvává dodnes. Není se proto čemu divit, že v dnešní době je již nalezneme v nevšedních barevných kombinacích a tvarech. U nás proto nabízíme houpačky ve tvaru dřevěných disků, gumových pneumatik či spletených lanových hnízd. Nezanevřeli jsme však ani na oblíbené klasické deskové houpačky, které nabízíme jak v dřevěném provedení tak také v plastovém. Pro nejmenší jsme vybrali sedáky s bezpečnostní zábranou proti vypadnutí. Pokud vám to prostory umožňují doporučujeme si vyhrát a pořídit dětská houpadla nebo pískoviště.

 

     

Ať už budete stavět malé pokojové hřiště nebo velké hřiště na zahradě, vždy tím uděláte vašim ratolestem obrovskou radost. Navíc získávají smysly lepší motoriky, kterou při pohybu zapojují. Houpačky a skluzavky jsou součástí každého dětství, někomu tato touha vydrží i v dospělosti. Hoby Nářadí nabízí ucelený sortiment pro stavbu každého hřiště. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte se obrátit na náš kvalifikovaný personál. Přejeme hodně úspěchu a také radosti do dětských očí.