ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Zahradní hadice 20m, 3/4" SPRINT
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější zelené transparentní PVC
Parametry:
Průměr hadice: 3/4"
Délka hadice: 20m
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.63 kg |
| EAN: | 5904182444094 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 20 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 3/4" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
230V, 1000W, 40m, 5500 l/h, 0,5mm, 8,5kg
Napětí: 230V, Příkon: 780W, Max. průtok 12000l/h, Max. hloubka ponoru 8m, Max. výtlak 8m, Max. velikost pevných příměsí 35mm, Délka přívodního...
230V, 900W, 10m, 25mm, plovák
Kartáč na mytí aut, dvoufunkční.
250 W, 250 l/h, ponor max. 7 m, výtlak max. 9m
230V, 750W, 39000l/h., 8m, 5m, 3", 25kg
Umožňuje rychlé připojení dalších komponent zavlažovacího systému
230V, 800W, 30m, 5500 l/h, 0,5mm, 7,5kg
Příkon: 250 W, Max. dopravované množství vody: 5 000 l/h, Max. výtlak: 6 m, Max. ponorná hloubka: 5 m, Max. velikost pevných příměsí (nečistot) média: 5 mm
230V, 400W, max 6m, 4kg
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
Držák hadic se stojanem, přípojkou na hadici a kohoutkem
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
Ponorné tlakové čerpadlo GÜDE GDT 1200 s výkonem 1200 W a maximálním průtokem 6000 l/hod. pro čerpání čisté vody ze studní, cisteren, zásobníků a dalších vodních zdrojů s...
Zajistěte si automatizaci zavlažování vaší zahrady s tímto praktickým automatickým ventilem, s nastavitelným časovačem a přehledným LCD displejem.
230V/50Hz, 900W, 13000l/h, 9m, 7m, 35°C, 10m, 5kg
Podobné produkty
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...
Třívrstvá zahradní hadice SPRINT od značky BRADAS pro zalévání zahrady, mytí auta či úklid terasy po celou sezónu. Konstrukce z měkčeného PVC s vnitřní černou vrstvou odolnou...
1", 25m, 360g/m
průměr 1", délka 10m, čtyřvrstvá hadice