ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Zahradní hadice 25m, 3/4" SUNFLEX
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SUNFLEX je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější žluté PVC
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 5907544401827 |
| Barva: | Žlutá |
| Délka: | 25 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 3/4" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
230/50Hz, 750W, 13000l/h, 8m, 7m, 35°C, 10m, 4,5kg
Zajistěte si automatizaci zavlažování vaší zahrady s tímto praktickým automatickým ventilem, s nastavitelným časovačem a přehledným LCD displejem.
Ponorné tlakové čerpadlo GÜDE GDT 1200 s výkonem 1200 W a maximálním průtokem 6000 l/hod. pro čerpání čisté vody ze studní, cisteren, zásobníků a dalších vodních zdrojů s...
230V, 750W, 39000l/h., 8m, 5m, 3", 25kg
230V/50Hz, 900W, 13000l/h, 9m, 7m, 35°C, 10m, 5kg
230V/50Hz, 750W, 12500l/h, 8,5m, 7m, 35°C, 10m, 4,6kg
Spojka pro připojení dvou hadic 3/4" nebo 1" osazenými rychlospojkami POWER JET.
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
Držák hadic se stojanem, přípojkou na hadici a kohoutkem
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
230V, 400W, max 6m, 4kg
Příkon: 250 W, Max. dopravované množství vody: 5 000 l/h, Max. výtlak: 6 m, Max. ponorná hloubka: 5 m, Max. velikost pevných příměsí (nečistot) média: 5 mm
230V, 800W, 30m, 5500 l/h, 0,5mm, 7,5kg
Umožňuje rychlé připojení do rychlospojky
230V, 900W, 10m, 25mm, plovák
Podobné produkty
20m, 1/2"
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...
30m, 1/2"