ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Zahradní hadice 30m, 3/4" SPRINT
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější zelené transparentní PVC
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 5904182444117 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 30 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 3/4" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
230V, 750W, 39000l/h., 8m, 5m, 3", 25kg
Ponorné tlakové čerpadlo GÜDE GDT 1200 s výkonem 1200 W a maximálním průtokem 6000 l/hod. pro čerpání čisté vody ze studní, cisteren, zásobníků a dalších vodních zdrojů s...
Multifunkční elektronické zavlažovací hodiny WHITE LINE s vnitřním závitem 1", pracovním tlakem 0,5–8,0 bar, dobou zavlažování 1–240 minut a 11 možnostmi nastavení frekvence pro...
230V/50Hz, 900W, 13000l/h, 9m, 7m, 35°C, 10m, 5kg
230V/50Hz, 750W, 12500l/h, 8,5m, 7m, 35°C, 10m, 4,6kg
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
230V, 800W, 30m, 5500 l/h, 0,5mm, 7,5kg
Příkon: 250 W, Max. dopravované množství vody: 5 000 l/h, Max. výtlak: 6 m, Max. ponorná hloubka: 5 m, Max. velikost pevných příměsí (nečistot) média: 5 mm
230V, 400W, max 6m, 4kg
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
Umožňuje rychlé připojení dalších komponent zavlažovacího systému
230V, 1000W, 40m, 5500 l/h, 0,5mm, 8,5kg
900W, max 9m, kabel 10m, 4,3kg
Napětí: 230V, Příkon: 780W, Max. průtok 12000l/h, Max. hloubka ponoru 8m, Max. výtlak 8m, Max. velikost pevných příměsí 35mm, Délka přívodního...
230V, 900W, 10m, 25mm, plovák
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
Podobné produkty
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...
Třívrstvá zahradní hadice SPRINT od značky BRADAS pro zalévání zahrady, mytí auta či úklid terasy po celou sezónu. Konstrukce z měkčeného PVC s vnitřní černou vrstvou odolnou...