ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Zahradní hadice 30m, 5/8" SUNFLEX
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SUNFLEX je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější žluté PVC
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5907544401797 |
| Barva: | Žlutá |
| Délka: | 30 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 5/8" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Držák hadic se stojanem, přípojkou na hadici a kohoutkem
Zajistěte si automatizaci zavlažování vaší zahrady s tímto praktickým automatickým ventilem, s nastavitelným časovačem a přehledným LCD displejem.
Zahradní ventil s připojením G1/2" a dvěma koncovkami G3/4" umožňuje pohodlné rozdělení vody ze zahradního kohoutku do dvou směrů. Díky dvěma samostatným uzávěrům můžete...
3/4" x 1" x 1", masaz s povrchovou úpravou niklováním
Systém zahradní vodní mlhy WHITE LINE o délce 15 metrů s nerezovými tryskami a UV odolnou flexibilní hadicí nabízí estetické a funkční řešení pro ochlazování venkovních prostor...
Vodní mlžná brána, která vás příjemně ochladí na terase vašeho domu, restaurace či kavárny, nebo na vaší zahradě. Díky systému pěti úhlově nastavitelných mosazných trysek...
Zahradní vodní mlha BLACK LINE s délkou 15 metrů je osvěžovač pro příjemné ochlazení na terase, zahradě či v restaurační předzahrádce během horkých letních dnů. Systém pěti...
Teleskopické nůžky MAR-POL s pilkou – nastavitelná délka až 225 cm, čepel z uhlíkové oceli, pilka 35 cm. Určené pro bezpečný střih větví bez použití žebříku.
Pilka na větve MAR-POL s čepelí 340 mm a teleskopickou rukojetí s dosahem až 290 cm je profesionální pilkou pro prořezávání vysokých stromů, ovocných sadů a vzrostlých keřů ze...
Japonská pilka „Premium Daiichi“ od společnosti AGLIS nabízí spojení kvalitního materiálu, precizního zpracování a tradiční japonské kvality. Pilka je spolehlivý pomocník pro...
Pilka na větve v délce 32 cm s hákem G72090 je ideálním nástrojem pro efektivní a precizní prořezávání stromů a keřů. Díky kvalitní oceli SK5, pevné konstrukci a ostrým...
Podobné produkty
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...