ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Zahradní hadice 50m, 1" SPRINT
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější zelené transparentní PVC
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.3 kg |
| EAN: | 5904182444186 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 50 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 1" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
připojení zahradní hadice 1", délka spojky 75 mm
Vhodný pro čerpadla s tlakem 1,5-10 bar. Plná automatizace nastavení.
Držák hadic se stojanem, přípojkou na hadici a kohoutkem
230V, 1000W, 40m, 5500 l/h, 0,5mm, 8,5kg
Zajistěte si automatizaci zavlažování vaší zahrady s tímto praktickým automatickým ventilem, s nastavitelným časovačem a přehledným LCD displejem.
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
3/4" x 1" x 1", masaz s povrchovou úpravou niklováním
1ks, 20-35mm
230V/50Hz,
Benzínové vodní čerpadlo GEKO s 1" výstupem je vybaveno jednoválcovým dvoutaktním vzduchem chlazeným motorem o výkonu 1,4 kW (1,9 HP). Nabízí maximální průtok 7 000 l/h, výtlak...
Systém zahradní vodní mlhy WHITE LINE o délce 15 metrů s nerezovými tryskami a UV odolnou flexibilní hadicí nabízí estetické a funkční řešení pro ochlazování venkovních prostor...
Vodní mlžná brána, která vás příjemně ochladí na terase vašeho domu, restaurace či kavárny, nebo na vaší zahradě. Díky systému pěti úhlově nastavitelných mosazných trysek...
Podobné produkty
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...
Třívrstvá zahradní hadice SPRINT od značky BRADAS pro zalévání zahrady, mytí auta či úklid terasy po celou sezónu. Konstrukce z měkčeného PVC s vnitřní černou vrstvou odolnou...
170cm
průměr 1", délka 10m, čtyřvrstvá hadice