Zahradní hadice 50 m 1/2" CARAT
Zahradní hadice CARAT s délkou 50 metrů a průměrem 1/2" pro větší zahrady. Kvalitní vícevrstvá hadice z prémiových materiálů s označením CARAT zaručuje výjimečnou odolnost proti praskání, lámání, zkroucení a UV záření pro dlouhodobý spolehlivý provoz bez ztráty flexibility a průtoku vody.
Parametry: délka hadice 50 m, 1/2", 8 bar.
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Zahradní hadice 50 m, 1/2" CARAT
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice (8 Bar) CARAT je vyrobena z měkčeného PVC.
- 1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
- 2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
- 3. vrstva - vnější černé PVC s dvěma oranžovými pruhy
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 5904182442021 |
| Barva: | Černo oranžová |
| Délka: | 50 m |
| Max tlak: | 8 bar |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 1/2" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |