ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Zahradní hadice 50m, 3/4" SPRINT
Třívrstvá, vyztužená zahradní hadice SPRINT je vyrobena z měkčeného PVC.
1. vrstva - vnitřní černé PVC odolné vůči UV a nečistotám
2. vrstva - pletené křížové syntetické vlákno
3. vrstva - vnější zelené transparentní PVC
Prodáváme v různých průměrech a délkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 5904182444124 |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 50 m |
| Počet vrstev: | 3 |
| Průměr hadice: | 3/4" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
3/4" x 1" x 1", masaz s povrchovou úpravou niklováním
Systém zahradní vodní mlhy WHITE LINE o délce 15 metrů s nerezovými tryskami a UV odolnou flexibilní hadicí nabízí estetické a funkční řešení pro ochlazování venkovních prostor...
Vodní mlžná brána, která vás příjemně ochladí na terase vašeho domu, restaurace či kavárny, nebo na vaší zahradě. Díky systému pěti úhlově nastavitelných mosazných trysek...
Zahradní vodní mlha BLACK LINE s délkou 15 metrů je osvěžovač pro příjemné ochlazení na terase, zahradě či v restaurační předzahrádce během horkých letních dnů. Systém pěti...
Filtr na kohoutek WHITE LINE s vnitřním závitem 1" a redukcí na 3/4" pro mechanické předčištění vody ze zahradního kohoutku před vstupem do zavlažovacího systému, postřikovače...
Čtyřcestný rozdělovač vody WHITE LINE SOLID se vstupním závitem 1" a čtyřmi výstupními závity 3/4" pro připojení až čtyř zahradních hadic, postřikovačů nebo zavlažovacích...
Kompatibilní s: Alka Line (EPDM)
Ponorné membránové čerpadlo GEKO 280 W. Určené k čerpání čisté vody pro studny, jímky a nádrže s průměrem nad 100 mm. Díky výtlaku až 40 m a průtoku 900 l/h zvládne...
redukce vstup vnitřní závit S60x6, výstup vnitřní 3/4", kohoutek vstup 3/4", výstup 3/4" s koncovkou pro hadici 5/8" (16 mm)
vnější závit 3/4", dosah až 35m
Podobné produkty
Třívrstvá zahradní hadice SPRINT od značky BRADAS pro zalévání zahrady, mytí auta či úklid terasy po celou sezónu. Konstrukce z měkčeného PVC s vnitřní černou vrstvou odolnou...
50m, 1/2", 24bar
30m, 3/4", 24bar
Zahradní hadice WHITE LINE s délkou 20 metrů a průměrem 3/4" pro zalévání zahrady, mytí auta, čištění terasy a další venkovní práce s vodou. Bílé provedení, které skvěle ladí s...