Zahradní plastový ventil, vstup 3/4", rychlospojka na hadici, těsnění
vnější závit - vstup 3/4", výstup na hadici rychlospojka
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
5,0
1 hodnocení
Zahradní plastový ventil, vstup 3/4", rychlospojka na hadici, těsnění
Praktický univerzální ventil pro všestranné použití. Ventil je vyroben z plastu odolného vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Na tento ventil připojíte hadici s rychlospojkou. Má praktickou rukojeť s otáčením vpravo i vlevo.
Specifikace:
- vnější závit na vstupu: 3/4"
- výstup na hadici: rychlospojka
- těsnění
- materiál: plast
- rozměry (d/v): 85 x 75 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IBC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907544445029 |
| Typ: | ventil |
| Venkovní průměr: | 3/4", rychlospojka |
| Vstupní průměr: | 3/4" |
| Výstupní průměr: | rychlospojka |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |