Zahradní zavlažovací kapací hadice 7,5m 1/2" AQUA-DROP
Kapací hadice Aqua Drop 7,5 m (1/2'') je určena pro nízkotlaké systémy zavlažování. Rovnoměrně distribuuje vodu podél celé délky hadice pomocí mikroperforací, čímž minimalizuje ztráty a maximalizuje efektivitu závlahy. Vyrobena z odolného PVC materiálu, kompatibilní se standardními konektory.
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Zahradní zavlažovací kapací hadice 7,5m 1/2"
Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak, aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst.
Quick Connect adaptéry umožňují rychlé a snadné připojení k běžné zahradní hadici.
Hadice je na jednom konci ukončena závitem na připojení k zdroji vody, nebo pomocí klasické rychlospojky je možné připojit další zavlažovací hadici nebo běžnou hadici. Druhý konec je ukončen závitem a záslepkou, je tedy možné připojit zavlažovací hadici nebo běžnou hadici.
- Je ideální pro přesné a efektivní zavlažování.
- Může být uložena na povrchu: kůra, štěpka, zem nebo pod zemí v hloubce až 20 cm.
- Je ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách - pro ovoce a zaleninu a dále pro nově založené skupinové okrasné výsadby k rychlejšímu a snadnějšímu ujmutí.
Doporučený ventil pro snížení tlaku běžného vodovodního systému na nízkotlaký s hodnotou 0,7 bar.
Parametry zavlažovací hadice
- Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar
Upozornění: Nepoužívejte horkou vodou. Při tlaku větším než 0,7 bar použijte redukci DSA-8415. Hadici je nutné chránit proti přímým paprskům přihrnutím země, nebo kůry, štěpky, posekané trávy.Hadici je nutné před zimou uschovat, zmrzlá voda může hadici poškodit. Hadici je možné pomocí další hadice prodloužit, i tak bude ještě hadice správně fungovat.
Pokud je puštěna voda do hadice, hadice začne vodu propouštět po několika minutách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavlažovací kapkové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5907544412564 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 7,5 m |
| Hmotnost produktu: | 1 kg |
| Max tlak: | 0,7 bar |
| Počet vrstev: | neuvedeno |
| Průměr hadice: | 1/2" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | kapací |
| Položka byla vyprodána… | |
Video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |