Frézka horní 1200W Worcraft WPER301
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Frézka horní 1200W Worcraft WPER301
Klasická horní frézka Worcraft určena k frézování otvorů, hran a profilů s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy.
Technické parametry:
- Napájení 230 V ~ 50 Hz
- Příkon 1200W
- Otáčky 11000 – 30000/min
- Plynulá elektronická regulace
- Průměr kleštiny pro upínání 6mm; 8mm; jsou součástí balení
- Max. průměr frézy 27mm
- Zdvih 55mm
- Hmotnost 3,8kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční horní frézky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8585023354672 |
| Frézovací zdvih: | 55 mm |
| Příkon: | 1200 W |
| Upínací kleština: | 6, 8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Michalovská 87/1414 Sobrance 07301 Slovensko |
| E-mail : | info@slovakia-trend.sk |
Související produkty
35 ks stopkových fréz osazené tvrdokovými destičkami z toho 18 fréz s vodícím ložiskem. Průměr upínací stopky 8mm.
sukovník 15 - 35 mm, průměr dříku 4x8mm, 1x10mm
Sada 12 miniaturních dlát na dřevo s dřevěnými rukojeťmi v délce 135 mm, s čepelí dlouhou 25 mm a šířkou 6 mm jsou ideální pro detailní řezbářské práce, modelářství a jemné...
20V, Li-Ion, 0-2500/min., 6/8mm, 2kg, bez nabíječky a baterie
Hoblovka s protahem GÜDE určená k rovinnému obrábění měkkého i tvrdého dřeva v podmínkách domácích dílen. Parametry: 230V/50Hz, 8500/min., 254 mm, 0-2 mm, 1500 W, 34 kg
Souprava 35 stopkových fréz RIPPER s upínacím průměrem vřetena 8 mm, přesností obrábění až 0,08 mm, wolframovými čepelemi z vysokorychlostní oceli HSS a 15 frézami vybavenými...
Profesionální kolíkovací přípravek MAR-POL umožňuje snadné a rychlé vytváření rohových spojů typu „T", „E" a „L" s naprostou přesností a bez zdlouhavého měření. Tělo přístroje z...
410x300mm, otvor 5mm
průměr 6, 8, 10, 12, 16, 25 mm, délka 230mm, dřevěný kufr
průměr 6, 8, 10, 12, 16, 18 mm, délka 460mm, dřevěný kufr
Podobné produkty
Napětí: 230V / 50Hz, Příkon: 1 200W, Otáčky naprázdno: 11 000 - 30 000min-1Max. hloubka frézování: 35mm, Průměr upínací stopky: 6 / 8mm, Délka el. kabelu: 3m, Hmotnost: 5,5kg
Kompaktní ruční vrchní frézka, určená k frézování drážek/žlábků/otvorů, profilování/falcování hran nebo kopírování z předloh/šablon v měkkém/tvrdém dřevě, dřevotřískových...
Ideální nástroj pro renovace a údržbu interiérů nebo běžné práce v domácnosti. V jednom balení obdržíte frézku, přímou brusku a vyřezávač kružnic.
Horní frézka je určena k frézování otvorů, hran a profilů s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy.
naájení 220-240V/50Hz, příkon 500W, otáčky 30000ot/min, hloubka 0-45mm