ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Hydraulický zvedák GSH 10T GÜDE
Přenosný sloupkový zvedák („panenka“), určený ke zdvihání břemen v garážích, dílnách apod. (max. nosnost: 10 tun). Zdvih pístu 195 - 320 mm, drážkovaný opěrný talíř Ø 35 mm (výškově nastavitelný, rozsah: 55 mm), plynulé spouštění břemen pootočením výpustného ventilu.
Konstrukce: robustní hydraulický válec, litinová stojná deska, dvoudílná zdvihací páka s lícováním pro ovládání ventilu.
Technické parametry:
- Maximální nosnost: 10.000 kg
- Maximální výška zdvihu: 375 mm
- Minimální výška: 195 mm
- Hmotnost (brutto): 5,8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zvedáky panenka |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 4015671603319 |
| Min. výška: | 195 mm |
| Nosnost: | 10000 kg |
| Typ: | Hydraulický |
| Výška zdvihu: | 375 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |
Související produkty
2t, min. 270mm, max. 365mm
6200Nm, 1", 32 a 33mm
7ks, 1/2", 3/8", 2,2kg
Stavitelná podpěra pod karoserii GEKO G02160 s nosností 3 tuny, výškovým rozsahem 290–420 mm a bezpečnostním pojistným kolíkem je spolehlivou a bezpečnou servisní pomůckou pro...
1020 x 400mm, 7kg, 110kg, 6 kol
Podobné produkty
148 - 235mm, Ø 20mm, 2t, 2,5kg
3,5t, 138-520mm, 36kg
Pneumatický hydraulický zvedák GEKO s impozantní nosností 50 tun je špičkovým profesionálním zvedákem pro zdvihání těžkých nákladních automobilů, zemědělských strojů, stavební...
3t, Min. výška: 75 mm Max. výška: 500 mm Váha 32kg
Hydraulický zvedák MAR-POL s nosností 10 tun zvládne bez problémů zvednout osobní i užitková vozidla. Kompaktní konstrukce, zdvih 200–390 mm, stabilní základna. Určený pro...
Hydraulický zvedák MAR-POL typu panenka s nosností 3 000 kg, minimální výškou 170 mm, maximální výškou 335 mm a hmotností pouhých 2,4 kg je sloupovým zvedákem pro automobilové...
Hydraulický zvedák MAR-POL typu panenka s nosností 5 tun. Výška zdvihu 200–370 mm. Sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně, pro autoservis nebo se může stát součásti...
3t, 150cm, 150mm, 14kg
Hydraulický zvedák panenka je určen pro zvedání závaží do 10 000 kg. Jednoduchý design a malá velikost zařízení zaručují snadnou obsluhu a spolehlivost pro každého řidiče....
2t, 135-315mm, 200mm
Nízkoprofilový hydraulický zvedák vyrobený z ocelového plechu zajišťuje přiměřenou tuhost a pevnost konstrukce. Má vypouštěcí ventil integrovaný s pojistným...
20t 0-1035mm 495mm 145mm 210mm 48mm
3t, 135-500mm, délka rukojeti 90cm
max.nosnost 10/20t, výška 3-46cm