ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
KRT010952 Vrták SDS MAX do betonu 28x340mm KREATOR
- Pro použití ve vrtacích kladivech s upínáním SDS-max
- Vrtáky jsou určeny zejména pro vrtání do: beton a armovaný beton, vápencový pískovec, zdivo apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS Max |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.762 kg |
| EAN: | 5400338051340 |
| Celková délka: | 340 mm |
| Průměr: | 28 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |
Související produkty
230-240V/50Hz, 1600W, 9J, SDS MAX, 3m, 7,5kg, kufr, příslušenství
Podobné produkty
18x340mm, SDS MAX
14x340mm, SDS MAX
22X540mm, SDS MAX
28X540mm, SDS MAX
20mm, 600mm, SDS MAX
45x450/600mm
65x850/1000mm
průměr 28mm, délka 600mm, uchycení SDS MAX
upínání SDS Max, průměr 30mm, délka 800mm, ocel, vidiové ostří
upínání SDS Max, průměr 25mm, délka 800mm, ocel, vidiové ostří
upínání SDS Max, průměr 24mm, délka 450mm, ocel, vidiové ostří