POWACW03 Sací hadice se zpětným ventilem 8m POWERPLUS
8m, 1", 1,5kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
POWACW03 Sací hadice se zpětným ventilem 8m POWERPLUS
- Délka hadice 8 m
- Průměr připojení 1"
- Hmotnost 1,5 kg
VLASTNOSTI
- Vyrobena z kvalitního pružného materiálu
- Hadice je vybavena filtrem a zpětnou klapkou proti vytečení vody z hadice
- Pro použití s domácí vodárnou nebo povrchovým čerpadlem
ROZMĚRY BALENÍ
- Výška:15 cm
- Šířka:33 cm
- Délka:33 cm
- Hmotnost:1,76 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pro čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.848 kg |
| EAN: | 5400338078224 |
| Délka: | 8 m |
| Průměr hadice: | 1" |
| Typ hadice: | sací |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |