POWE41030 Leštička 1 200W POWERPLUS
220-240W, 1200W, 3500/min., 180mm, M14, 3kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
POWE41030 Leštička 1 200W POWERPLUS
- Napětí 220 - 240V / 50Hz
- Příkon 1.200 W
- Otáčky naprázdno 3.500 min-1 (max)
- Rozměr kotouče 180 mm
- Rozměr hřídele M14
- Hmotnost 3 kg
VLASTNOSTI
- Pomalý rozběh (soft start)
- Elektronická regulace otáček
- Přídavná rukojeť
- Variabilní otáčky
- Upnutí na suchý zip
BALENÍ OBSAHUJE
- 1x leštička
- 1x přídavná rukojeť typu U
- 1x hex klíč
- 1x úchytná podložka
- 1x molitanový leštící kotouč
- 1x vlněný leštící kotouč
- 1x brusný papír
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autoleštičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5400338073267 |
| Max. průměr kotouče: | 180 mm |
| Napájení: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1200 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |