POWEB9013 Baterie 18V LI-ION 3.0Ah POWERPLUS
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
POWEB9013 Baterie 18V LI-ION 3.0Ah POWERPLUS
Jedna 18 V Li-ion baterie pro celou řadu aku ručního nářadí a zahradní techniky! To je “One Fits All”, nová řada baterií Powerplus EB-line. Nabízí nekonečné možnosti a úplnou svobodu pohybu. A stejně jako celá řada EB, je tato platforma baterie dostupná za extrémně výhodné ceny! Můžete si vybrat mezi dvěma bateriemi 18 V s různou kapacitou: 1,5 Ah nebo 3,0 Ah pro delší dobu provozu. Baterie se hodí nejen k elektrickým strojům, jako jsou vrtačky, šroubováky, přímočará pila, kotoučová pila, rotační bruska nebo úhlová bruska. Řada je doplněna celou řadou zahradních strojů, jako je například foukač listí, plotostřih, vyžínač nebo sekačka na trávu. Stručně řečeno, šedá bateriová platforma Powerplus 18 V "One Fits All" má vše, co hledáte, jako příležitostný kutil nebo zahradník.
- Napětí 18 V
- Kapacita akumulátoru 3.000 mAh Li-ion
- Doba nabíjení baterie 2 hod.
- Hmotnost 0,575 kg
BALENÍ OBSAHUJE
- 1x akumulátor 18V 3.000 mAh Li-Ion
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PowerPlus ONE FITS ALL aku nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.724 kg |
| EAN: | 5400338075988 |
| Kapacita akumulátoru: | 3000 mAh |
| Napětí: | 18 V |
| Typ: | Li-Ion |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |