Stolní dvoukotoučová bruska GDS 150.1 L GÜDE
napájení 230V/50Hz, indukční motor 350W, otáčky 2980ot/min, kotouče 150x20x32mm, zrnitost K36 a K60, Třída ochrany I, krytí IP XO, délka přívodného kabelu 1.8m
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Stolní dvoukotoučová bruska GDS 150.1 L GÜDE
Spolehlivá stolní bruska, určená k broušení (ostření) pracovních nástrojů nebo opracování různých materiálů. Bruska je vhodná pro rychlé (přesné) nabroušení nožů, nůžek, dlát, sekáčů aj. řemeslnického (zahradnického) náčiní, úpravy povrchu (tvaru) obrobků z kovů, plastu, dřeva i keramiky. Uplatnění najde v domácích, údržbářských ap. dílnách.
Specifikace:
- karborundové brusné kotouče střední zrnitosti (K 36 - K 60)
- vyvážený rotor s kuličkovými ložisky, zaručující trvale klidný chod bez vibrací
- nasvícení broušené plochy LED svítilnou
- jehlové orovnávací destičky, sloužící k zarovnání hran (ploch) nestejnoměrně opotřebených kotoučů
- indukční motor
- konstrukce: stabilní kovová skříň, nastavitelné opěrky obrobku, ochranné kryty proti jiskrám, zásuvka
- vypínač v protiprachovém pouzdru
Parametry:
- napájení: 230 V / 50 Hz
- výkon motoru: 350 W/P1
- volnoběžné otáčky: 2980 min-1
- brusné kotouče: 150 x 20 x 32 mm (kotouče s redukcemi upínacích otvorů na průměr 12.7 mm)
- zrnitost kotoučů: K 36 / K 60
- průměr hřídele motoru: 12.7 mm
- hladina akustického výkonu LWA: 93 dB (A)
- třída ochrany: I
- stupeň krytí: IP X0
- přívodní kabel H05 VV-F: 1.8 m
- celkové rozměry (d/š/v): 360 x 280 x 360 mm
- hmotnost: 9.6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotoučové stolní brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 4015671643803 |
| Kotouče: | 150/150 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 350 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |