ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Vrták do dřeva 4x75 mm KREATOR
Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Parametry:
- tloušťka: 4 mm
- délka: 75 mm
- rozměry balení (v/š/d): 0.4 x 5 x 18.5 cm
- hmotnost: 0.01 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do dřeva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5400338045066 |
| Celková délka: | 75 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Typ vrtáku: | spirálové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |
Související produkty
Odporová hrotová páječka 100W GEKO je určená pro pájení silnějších vodičů, kabelových spojů vyžadujících vyšší tepelný příkon. Příkon 100 W a pracovní teplota hrotu až 450 °C...
Sada 55 tesařských tužek MAR‑POL (24 cm) v praktické tubě. Ideální pro stavebníky, tesaře i řemeslníky. Kvalitní dřevěné provedení a odolná černá tuha pro přesné značení.
Vysoce kvalitní LED čelovka, snadné použití, vysoká odolnost. Má nastavitelný popruh, díky kterému perfektně sedí na hlavě. Má elastický hlavový pásek, který umožňuje...
250mm, 100mm
rozměr 14x3mm, provozní teplota 80°C, průměr otvoru 4 mm, 10ks
Podobné produkty
HSS-Co, DIN 338, 7mm, 10ks
HSS-Co, DIN 338, 9,5mm, 10ks
HSS-Co, M35, 11mm
HSS-Co, M35, 10mm
SDS+, 22mm, 600mm, ocel, vidiové ostří
HSS-Co, M35, 7,5mm
HSS-Co, M35, 3,5mm
3x61 mm