ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
FZH 9150 Zahradní hadice 1/2", 50m FIELDMANN
Půlcoulová zahradní hadice se muže pochlubit svojí pevností a optimální hmotností. Svým rozměrem a délkou 50 m se hodí na naviják FZH 1150. Hadice je vybavena pěti vrstvami, které zajistí maximální odolnost vůči interním tlakům.
Technické parametry:
- 1/2"
- Délka 50 m
- 5 vrstev
- Provozní teplota: -5°C - 65°C
- Provozní tlak 10 Barů
- Tlak při roztržení: 30 Barů
- Vnitřní průměr 12,5 mm
- Vnější průměr 18 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8590669217038 |
| Barva: | Žlutá |
| Délka: | 50 m |
| Max tlak: | 30 bar |
| Počet vrstev: | 5 |
| Průměr hadice: | 1/2" |
| Sací: | ne |
| Typ hadice: | zahradní |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | FAST ČR, a. s. |
|---|---|
| Adresa : | U Sanitasu 1621 Říčany 25101 Česko |
| E-mail : | info@fastcr.cz |
Související produkty
Zahradní kultivátor FIELDMANN FZK 2002-E s příkonem 750 W a pracovním záběrem 32 cm je lehkým elektrickým kultivátorem pro kypření, okopávání a přípravu menších záhonů, zahrádek...
Zahradní plastová konev pro vaši zahradu zahradě, k zalévání rostlin, květin, trávníků apod. Parametry: objem 10 l, rozměry 650×157×360 mm
1ks, 16-27mm. 9mm
Rohové vodítko pro zahradní hadice Sky-Line usnadňuje vedení hadic kolem rohů zahrady, zdí či záhonů. Chrání hadici před zalomením a poškozením. Díky pevné konstrukci a...
Podobné produkty
1/2", 30m, 10bar, 12,5mm, 18mm
1ks, 20-35mm
1ks, 40-60mm
20m, 1/2", 24bar, pětivrstvá, vhodná pro profesionální použití
19 mm (3/4")
21 mm (G 1/2")
Zahradní kapací hadice AQUA DROP o délce 15 metrů a průměru 1/2" je ekologická a úsporná pro přímou kořenovou zálivku zeleniny, jahod, keřů a dalších zahradních rostlin s...
Kapací hadice Aqua Drop šetří vodu, zavlažuje rovnoměrně a bez námahy – ideální pro záhony, skleníky i řady sazenic. Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7...
Kapací hadice Aqua Drop 7,5 m (1/2'') je určena pro nízkotlaké systémy zavlažování. Rovnoměrně distribuuje vodu podél celé délky hadice pomocí mikroperforací, čímž minimalizuje...