Kalové čerpadlo do studny a septiku 1,1kW s plovákem GEKO PREMIUM
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kalové čerpadlo do studny a septiku 1,1kW s plovákem GEKO PREMIUM
Čerpadlo je určeno do septiků, k odčerpávání vody ze studní a z jiných zdrojů (potoků, řek …). Čerpadlo je velké, výkonné. Prémiová kvalita čerpadla pro náročné uživatele.
Popis zboží
- Příkon 1100W
- Kapacita čerpadla v rozmezí od 10 do 17 m³ / h
- Vysokonapěťové kondenzátory
- Měděné vinutí motoru
- Hřídel čerpadla z nerezové oceli
- Automatický plovákový spínač
- Tepelná ochrana proti přehřátí čerpadla
Technická specifikace:
- Napájení: 230V / 50Hz
- Spotřeba energie: 7,02A
- Příkon: 1100W
- Kapacita: 10-17 m3 / h
- Maximální průtok: 284 litrů / min
- Průměr připojení: 2 "
- Průměr čerpadla v nejširším mísě 25 cm
- Maximální výtlak: 16,5 m
- Délka napájecí šňůry: 5,2 m
- Materiál: nikl, litina
- Maximální teplota čerpané kapaliny: 40 °C
- Kondenzátor: 30 μF
- Třída ochrany: IPX8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová ponorná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.4 kg |
| EAN: | 5901477148972 |
| Maximální čerpané množství: | 17 000 l/hod |
| Plovák: | s plovákem |
| Příkon: | 1 100 W |
| Výstup pro hadici: | 2" |
| Výtlačná výška (výtlak): | 16,5 m |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
50m, 2"(52mm), 2bar
Sada 2ks bajonetových spojek pro rychlé a spolehlivé připojení požární hadice. Pro hadice s vnitřním průměrem: 52 mm
1ks, 40-60mm
Gumová hadice GEKO pro čerpadla pro propojení čerpadel, motorových agregátů a dalších čerpacích zařízení se sacím nebo výtlačným potrubím při čerpání vody, kalů a dalších...
2", 50m, 2bar, zelená, bez zápachu
52mm, 2", 30m, 2bar
Gumová hadice k čerpadlům GEKO 52mm (2") s délkou 30 metrů pro čerpání čisté i špinavé vody na zahradách, polích i v zemědělských činnostech. Vyrobena z vysoce kvalitní gumy PVC...
Podobné produkty
příkon1200W, max. výtlak 46m, max. průtok 3800l/hod., max. sací hloubka 7m, délka kabelu 1,2m
Napětí: 230 V, Výkon motoru: 1100 W, Max. dodávané množství: 19.800 l/h při DV 4,2 m, Max. dopravní výška: 9 m, Hmotnost (cca): 24 kg
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
Kalové čerpadlo GEKO s výkonem 750 W, plovákovým spínačem a řezným nožem pro čerpání znečištěné vody, kalu, bahna a odpadních vod ze studní, septiků, jímek, stavebních jam,...
550W, 8m, 17000l/hod., 2", 14kg
550W, 9,5m, 40°C, 17000l/hod., 2“-52mm, 10kg
Benzínové vodní čerpadlo MAR-POL WP-20 s 2" výstupem a výkonem 5,5 HP pro rychlé přečerpávání vody ze studní, bazénů, zatopených sklepů i zavlažování zahrad. Díky maximálnímu...
Kalové ponorné čerpadlo GEKO WQD-055 s příkonem 550 W, litinovým tělem a plovákový spínačem pro odčerpávání vody ze studní, septiků, kalových jímek, potoků a řek. S maximálním...
230V/50Hz, 550W, 8m, 8m, 2", 17000l/h, bez plováku, 17kg
230V/50Hz, 400W, max. výtlak 7m, 8000l/hod
230V/50Hz, 1100W, max.výtlak 9,5m, 15000l/hod, el. kabel 15m, 4,8kg