ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč diamantový řezný 230x22,2x7mm L SP LASER CUT
Tyto prémiové kotouče s prodlouženým segmentem poskytují hladký řez u různých druhů materiálů.
Ideální pro řezání betonu, cihla, břidlice, pískovec, mramor, žula, ohnivzdorný kámen, šamot a pískový vápenec.
Parametry:
- Průměr kotouče 230 mm
- Výška segmentu 7 mm
- Upínací otvor 22,23 mm
- Řezný typ prodloužený segment
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595658400316 |
| Montážní otvor: | 22,2 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | neuvedeno |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 230 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | 4.května 2186 Vsetín 755 01 Česko |
| E-mail : | info@laser-cut.cz |
Podobné produkty
Segmentový diamantový řezný kotouč MAR-POL 230 mm pro úhlové brusky. Vhodný k suchému i mokrému řezání betonu, kamene, cihel a stavebních materiálů. Vysoká životnost, přesný...
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
250mm, 25,4mm
115mm, 22,2mm
350mm, 25,4mm
230 mm, 22,2 mm
180mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
89mm, 10mm
Kotouč diamantový segmentový 400 mm MAR-POL je určený pro řezání tvrdých stavebních materiálů, jako je kámen, beton, cihly, dlažba či žula. Má průměr 400 mm, montážní otvor 32...
115mm, 22,2mm