Kotouč brusný k ostřičce řetězů 100x10x3,2mm MAR-POL
100mm, 10mm, 3,2mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
Kotouč brusný k ostřičce řetězů 100x10x3,2mm MAR-POL
Technické údaje:
- Průměr: 100 mm
- Průměr vnitř. otvoru: 10 mm
- Tloušťka kotouče: 3,2 mm
- Vhodné pro řetězy s dělením 3/8"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné kotouče k ostřičkám řetězu, kotoučů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 5901969110715 |
| Průměr: | 100 mm |
| Středová díra: | 10mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |
| E-mail : | wojtek@marpolchmielnik.pl |