Kotouč diamantový plný 230x22.23mm GEKO
průměr 230x22.23mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč diamantový plný 230x22.23mm GEKO
Diamantový kotouč plný určený k řezání velmi tvrdých materiálů: kamene, dlaždic, keramiky, žuly, betonu a jiných podobných materiálů.
Parametry:
- průměr kotouče: 230 mm
- průměr středového otvoru: 22.23 mm
- maximální otáčky: 6600 ot / min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5901477171710 |
| Montážní otvor: | 22,2 mm |
| Provedení: | plné |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |