ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč diamantový řezný 180x22,2x7mm L SP LASER CUT
Tyto prémiové kotouče s prodlouženým segmentem poskytují hladký řez u různých druhů materiálů.
Ideální pro řezání betonu, cihla, břidlice, pískovec, mramor, žula, ohnivzdorný kámen, šamot a pískový vápenec.
Parametry:
- Průměr kotouče 180 mm
- Výška segmentu 7 mm
- Upínací otvor 22,23 mm
- Řezný typ prodloužený segment
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595658400293 |
| Montážní otvor: | 22,2 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | neuvedeno |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 180 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | 4.května 2186 Vsetín 755 01 Česko |
| E-mail : | info@laser-cut.cz |
Podobné produkty
230mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
180 mm, 22,2 mm
150mm, 22,2mm
200mm, 25,4mm
150mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
150mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230 mm, 22,2 mm
Diamantový řezný kotouč RAPID 250x1,6x30 mm je profesionální řezný kotouč určený k přesnému řezání a opracování stavebních materiálů jako jsou keramické obklady, terakota,...
150mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm