Pojízdný hydraulický zvedák GRH 2,5/460 AL GÜDE
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Pojízdný hydraulický zvedák GRH 2,5/460 AL GÜDE
Pojízdný hydraulický hever, určený ke zdvihání osobních automobilů, přívěsů apod. v podmínkách garáží nebo domácích dílen (max. nosnost: 2,5 tuny).
Hybridní konstrukce (pevný hliníkový rám, ocelová zvedací jednotka), zdvojený tlačný píst (zrychlený zdvih).
Zdvih nosného ramena 100 - 460 mm, profilovaný zátěžový talíř (průměr: 110 mm; včetně pryžové dosedací podložky), plynulé spouštění břemen pootočením výpustného ventilu.
Vybavení: transportní madla, pojezdová kola (2 pevná/2 otočná).
Příslušenství: zdvihací páka s měkkým návlekem (ochrana karoserie).
Celkové rozměry (d x š x v, bez ovládací páky): 560 x 300 x 155 mm.
Technické parametry:
- Maximální nosnost: 2.500 kg
- Maximální výška zdvihu: 460 mm
- Minimální výška: 100 mm
- Hmotnost (brutto): 28,4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zvedáky pojízdné |
|---|---|
| Hmotnost: | 28.4 kg |
| EAN: | 4015671603272 |
| Min. výška: | 100 mm |
| Nosnost: | 2500 kg |
| Typ: | Hydraulický |
| Výška zdvihu: | 460 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |