ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Pojízdný hydraulický zvedák GRH 2,5/510 L GÜDE
Pojízdný hydraulický hever, vhodný pro zdvihání vozidel se sníženými podvozky (max. nosnost: 2,5 tuny).
Nízkoprofilový rám (min. podjezdná výška: 75 mm; využití: automobily s tuningovými úpravami, sportovní vozy apod.), zdvojený tlačný píst (zrychlený zdvih).
Zdvih nosného ramena 75 - 515 mm, profilovaný zátěžový talíř (průměr: 110 mm; včetně pryžové dosedací podložky), plynulé spouštění břemen pootočením výpustného ventilu.
Konstrukce: robustní ocelový rám, pojezdová kola (2 pevná/2 otočná).
Příslušenství: zdvihací páka s měkkým návlekem (ochrana karoserie).
Celkové rozměry (d x š x v, bez ovládací páky): 725 x 330 x 150 mm.
Technické parametry:
- Maximální nosnost: 2.500 kg
- Maximální výška zdvihu: 515 mm
- Minimální výška: 75 mm
- Hmotnost (brutto): 35 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zvedáky pojízdné |
|---|---|
| Hmotnost: | 33.3 kg |
| EAN: | 4015671603234 |
| Min. výška: | 75 mm |
| Nosnost: | 2500 kg |
| Typ: | Hydraulický |
| Výška zdvihu: | 515 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |
Související produkty
Stabilní ocelová konstrukce, lakovaná, možnost změny nastavení výšky, skládací, zkoušeno TÜV/GS, nosnost 6000kg, 1 pár. Speciální mechanismus umožňuje rychle zablokovat...
Stavitelná podpěra pod karoserii GEKO G02160 s nosností 3 tuny, výškovým rozsahem 290–420 mm a bezpečnostním pojistným kolíkem je spolehlivou a bezpečnou servisní pomůckou pro...
Podobné produkty
2t, 135-330mm, 46x20x13,5cm, 8,9kg
Profesionální zvedák 2500 kg, 85-410 mm, s úložným kufrem.
Hydraulický zvedák MAR-POL pro automobilové dílny nebo domácí garáže. Jednoduchá a pevná konstrukce zvyšuje spolehlivost zařízení. Malé velikosti zaručují snadné použití a...
3t, 135-495mm, 30kg
3,5t, 138-520mm, 36kg
2000kg, 85-330mm, 10,9kg
3000kg, 130-465mm, 28,7kg
25000kg, 100-460mm, 28,4kg
3000kg, 145-500mm, 39kg
Pojízdný nízkoprofilový hydraulický zvedák M80238 je profesionální nástroj určený pro autoservisy, pneuservisy i náročné uživatele, kteří vyžadují spolehlivé a výkonné zařízení...
3t, 135mm, 450mm, 250mm, 120mm, 5-10bar
Pneumatický měchový zvedák GEKO s nosností 6 tun a minimální výškou 60 mm pro rychlé a bezpečné zdvihání nákladních automobilů, autobusů, minibusů, dodávek a těžkých SUV v...
2t, 135-315mm, 200mm
Pojízdný pneumaticko‑hydraulický zvedák BJC 50/25T s nosností 25–50 tun. Profesionální zvedák pro kamiony, autobusy a těžkou techniku, robustní konstrukce, rychlý zdvih a snadná...
Pojízdný pneumaticko‑hydraulický zvedák BJC 30/15 t s pracovním tlakem 6–8 bar, zdvihem 205–525 mm a robustní konstrukcí. Profesionální zvedák pro nákladní i užitková vozidla.