Hudební nástroje
Chcete li odstranit prach z vnitřku strunných nástrojů, jako jsou housle nebo kytara, nasypte do nich rýži nebo luštěniny. Jemně protřepejte a vysypte obsah na noviny.

 

Bezpečné parkování
Zaparkujte auto v garáži a změřte si vzdálenost mezi předním sklem a zadní stěnou. V tomto bodě zavěste ze stropu míček tak, aby se dotýkal právě předního skla. Když podruhé budete vjíždět do garáže, přesně a bezpečně zastavíte.

 

Zralé banány
Zralé banány pokaždé zabalte do alobalu nebo fólie a uložte do krabice v ledničce. Fólie zastaví proces zrání a banány zůstanou žluté. Nezabalené je do ledničky nedávejte, jinak zhnědnou.

 

Rychlé nalezení šroubů
Chcete li najít správnou velikost ve směsi šroubů, vysypte šrouby na noviny a najděte ten správný. Noviny přeložte a zbylé šrouby nasypte jednoduše zpět do plechovky.

 

Uchování dětských kreseb
Dětskou kresbu postříkejte lakem na vlasy, který působí jako ustalovač a brání blednutí barev a setření obrázku. Kromě toho také zpevní papír.

 

Ochrana telefonu
Blízko telefonu mějte plastikový sáček. Když budete mít zrovna ruce od barvy nebo od těsta a zazvoní telefon, nasaďte si sáček na ruku a zvedněte hovor.

 

Barvení květin
Chcete li změnit barvu řezaných květin, přilejte do teplé vody trochu potravinářské barvy a květiny do ní postavte. Barvěte pouze květiny se světlými květy.