Na našich sociálních sítích toho naleznete opravdu mnoho. Ať už to jsou video recenze a návody na Youtube, prostředí Hoby Nářadí na Instagramu, nebo otevřená komunikace a novinky na Facebooku

Youtube. Tento kanál je nedílnou součástí celého Hoby. Vkládáme zde zejména videa o našich produktech. Náš průvodce Radim Vám představí zboží v reálném prostředí. Díky těmto testům a recenzím máte možnost poznat každý detail zboží, které prodáváme. Videa sice nejsou u všech produktů které máme v nabídce, ale makáme na tom a postupně přidáváme jedno video za druhým. Pokud Vám nějaká video recenze nebo test chybí, pošlete Radimovi email radim@hobynaradi.cz. Námětů a témat od našich zákazníků si vážíme. Na Youtube vkládáme také návody, rady a tipy nebo reportáže ze světa nářadí. Náš Youtube kanál stojí rozhodně za shlédnutí a odběr.

 

Facebook. Na největší sociální síti na světě nesmíme chybět. Kromě naší infolinky je to nejlepší způsob, jak s námi můžete komunikovat. Ale ne jen to. Naše příspěvky obsahují soutěže o hodnotné ceny. Dozvíte se, co se zrovna v Hoby děje, jaké máme slevy akce a novinky. Sdílejte s námi příspěvky a staňte se fanoušky Hoby Nářadí. Vždy tak budete mít přehled o aktuálním dění ve světě nářadí. 

  

Instagram. Na Instagramu sdílíme fotografie z prostředí dílen, garáží, zahrad, pracoven, zkrátka všude tam, kde se může pohybovat jakékoliv nářadí. Máte také zajímavou fotku našeho nářadí? Pošlete nám ji na email radim@hobynaradi.cz. Ty nejzajímavější fotografie na našem Instagramu zveřejníme a Vás za snahu odměníme. Téměř vždy je příležitost pořídit zajímavou fotku nářadí.

 

 

...protože práce s nářadím je Hoby!