ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Stahovací pásky na vodiče 7,6x250mm 100 ks UV BLACK
Venkovní použití, odolné vůči UV záření.
Pro stahovaní vodíčů na stožárech, lanovodech a pod.
Využití:
- ve stavebnictví
- elektrorozvodech
- internetových přípojek
- anténních stožárech
- uchycení reklamních plachet, plastových bannerů
Vlastnosti:
- odolné vůči UV záření
- dlouhá životnost
- vysoká pevnost
- pružnost v ohybu
Parametry:
- rozměr: 7.6 x 250 mm
- počet v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5904182443660 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 250 mm |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 7,6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
5W 350 lm 3.7V 1200mAh 120dB IPX4 125g
4.6-12 mm, 0,25-0,4mm, 208mm, 0.56kg
Konektor pro hadici, 3", G 3", pozinkovaná ocel
Podobné produkty
2.5mm 200mm
7.6mm 400mm
100ks, UV BLACK, 7,6x150mm
100ks, UV BLACK, 3,6x250mm
4,8x200mm 100ks
4,8x300mm 100ks
šířka 2.5mm, délka 200mm
rozměry 4,8x300mm, počet 100ks