Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 2000 mAh . EXTOL ENERGY
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Baterie akumulátorová SHARE20V, Li-ion, 2000 mAh . EXTOL ENERGY
Parametry
- technické parametry: 20V Li-ion, 2000mAh
- značka: EXTOL ENERGY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Extol SHARE20V |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8595126982658 |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Napětí: | 20 V |
| Typ: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
20V, 2Ah, Li-Ion, 20mm, 1,5h, 2,2kg
20V, 2Ah, Li-Ion, 1,5h, 3°, 0-3000/min., 2,2kg
20V, Li-Ion, 20mm, 1,5h, 2,2kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 0-3000/min., 1,5h, 2,2kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, SDS plus, 1,2J, 2,1kg, bez nabíječky a baterie
20V, 2,0Ah, Li-Ion, 1/2" čtyřhran, 250Nm, 55min., 1,5kg, včetně baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 125mm, 10000/min., 1,4kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 1/2" čtyřhran, 180Nm, 1,6kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 125mm, 55min., 8500/min., 2kg, bez baterie a nabíječky
20V Li-ion, nabíjení 55min., 2,3kg, bez baterie a nabíječky
20V, Li-Ion, 2,0Ah, 125mm, nabíjení 55min., 10000/min., 1,4kg
20V Li-ion, zásobník na max. 100ks,počet úderů 60-100/min
Akumulátorový rázový utahovák EXTOL PREMIUM se systémem SHARE20V pro rychlé utahování a povolování šroubových spojů s maximálním krouticím momentem 180 Nm. Díky výkonnému Li-Ion...
125mm, 20V Li-ion, 2000mAh, 2kg
20V Li-ion, 2000mAh, 2,5kg, kmity 0-3000/min
Podobné produkty
20V, 4Ah, Li-Ion
20V, 4,0Ah, Li-Ion, nabíjení 120min., 0,65kg
20V, 2,0Ah, Li-Ion, nabíjení 60min., 0,38kg
20V, Li-Ion, 5,0Ah
20V, Li-Ion, 8,0Ah
Nabíječka na 4 baterie SHARE20V, 2+2, 3,5A
Baterie akumulátorová Li-Ion 2000 mAh pro produkty řady GARDEN20V
20V,1500mAh Li-Ion
Náhradní akumulátorová baterie RED TECHNIC RT0053/0064/0104-BT s napětím 21 V, kapacitou 2 000 mAh a technologií Li-Ion pro aku nářadí řady RED TECHNIC RTSA0063, RTMPA0064 a...
20V, Li-Ion, 6,0Ah
Baterie 8791110B1 je moderní lithium-iontová baterie určená pro aku nářadí řady Extol Industrial. Hlavní parametry: Li-ion baterie 18 V / 2000 mAh