30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Nabíječka GARDEN20V 4.5A EXTOL PREMIUM
Nabíječka baterií pro produkty řady GARDEN20V.
Specifikace:
- doba nabíjení baterie 2000 mAh: cca 0.5 h
- doba nabíjení baterie 4000 mAh: cca 1 h
Parametry
- technické parametry: 4.5 A
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky k AKU nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8595126990820 |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh, 4000 mAh |
| Napětí: | 20 V |
| Typ: | Li-Ion |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |