Ponorný vibrátor do betonu 1250W, 35mm, 2m MAR-POL
Ponorný vibrátor do betonu MAR-POL 1250W s hlavicí 35 mm a 2m hadicí pro efektivní zhutnění betonové směsi. Zajišťuje vyšší pevnost, trvanlivost a hladký povrch betonu díky vysokofrekvenčním vibracím. Určený pro profesionální i domácí použití.
- Napájení 230 V / 50 Hz
- příkon 1250 W
- otáčky 4500 ot/min
- délka hadice 2 m
- průměr koncovky 35 mm
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Ponorný vibrátor do betonu 1250W, 35mm, 2m MAR-POL
Ponorný vibrátor do betonu slouží k vytvoření zhutněného (pohledového, vibrovaného) betonu - ve stavebnictví speciální beton, který je upraven před ztuhnutím vibracemi tak, aby dosáhl vyšší pevnosti a trvanlivosti. Vysokofrekvenčními vibrace způsobí, že se sníží tření mezi částicemi tvořícími betonovou směs a ta se začne chovat jako kapalina. Během zhutňování dojde k vyplnění případných dutin a úniku zachyceného plynu. Výsledkem je beton s minimálními póry, vyšší trvanlivostí, pevnosti a s možností vytvořit hladký či jinak esteticky upravený pohledový povrch s vyšší pevností a životnosti.
Parametry ponorného vibrátoru MAR-POL
- Výkon: 1250 W
- Otáčky: 4500 /min.
- Délka hadice: 2 m
- Průměr koncovky: 35 mm
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Hliníkové pouzdro převodovky
Pozor na sestavení, na matici - motoru je levý závit.
Poznámka:
V některých případech se nemusí projevit vibrace okamžitě po zapnutí.
V takovém případě je třeba s koncovkou (kovový konec vibrační hadice) klepnout o zem. Výrobek je následně pně funkční a připraven k hutnění betonu. Jedná se o prvotní zprovoznění vibrátoru a aktivaci vibrační hadice.
Jedná se dle informací výrobce o konstrukční vlastnost výrobku a v takovém případě se nejedná o výrobní vadu a není to předmětem reklamace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrátory do betonu |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.15 kg |
| EAN: | 5901969104448 |
| Délka hadice: | 2 m |
| Průměr hlavice: | 35 mm |
| Typ ponorných vibrátorů: | elektrický |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |