Kotouč řezný na ocel/nerez, 150x1,0x22,2mm EXTOL PREMIUM
150 mm, 22,2 mm
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
kotouč řezný na ocel/nerez, O 150x1,0x22,2mm
Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak i svojí prodlouženou životností. Řezné kotouče Extol se vyznačují širokým spektrem použití. V naší nabídce jsou obsaženy kotouče pro obrábění oceli, nerezové oceli, hliníku a hliníkových slitin nebo přírodního a umělého kamene. Tyto kotouče jsou precizně sladěny pro jednotlivá použití a zaručují vysoký řezný výkon. Všechny řady řezných i brusných kotoučů jsou určeny k práci v úhlových bruskách při pracovní rychlosti 80m/s. Kotouče se vyrábějí v souladu s evropskými bezpoečnostními normami EN 12413
Parametry
- průměr: 150 mm
- tloušťka: 1,0 mm
- průměr středového otvoru: 22,2 mm
- norma: EN 12413
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řezné kotouče na kámen, ocel, hliník |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| EAN: | 8595126966771 |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Vnější průměr kotouče: | 150 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 22,2 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |